Sziasztok!Szuper klassz a konyha, isteniek az ételek! Nagyon kedves a személyzet! A tisztaság kifogástalan! Fantasztikus a masszázs🤩 ki ne hagyd!Közel van a part ! Sokat sétáltunk😀Mindenkinek ajánljuk!Ár érték arányban abszolút nyerő!!!Visszatérünk! Köszönet a pihenérsért! 🥰