Mindennel elégedettek voltunk mindenkinek csak ajánlani tudom a Hotelt. Mindenhol tisztaság és rend.Nagyon kedves személyzet a reggeli vacsora bőséges és finom. Az úszómedence ès szauna tökéletes wellness részleg.
Barátokkal születésnap
---------BARÁTOKKAL utazás