Párként érkeztünk a szállodába, mindennel megvoltunk elégedve, mind az ételek kínálatával, mennyiségével, minőségével, kedves kiszolgálást kaptunk! A szobánk tiszta volt, kényelmes ággyal, terasszal! Mi csak legekben tudunk beszélni a helyről, szívesen vissza térnénk újra Önökhöz! Szívből ajánlom mindenkinek!
Linda és Szabi
---------ROMANTIKUS utazás